Методичні матеріали
Інфографіка на уроках інформатики
Дидактичні матеріали
Календарні планування
Розробки уроків
Скрайб-презентація на тему "Лінійний алгоритм"
План-конспект уроку з інформатики з теми «Типи даних. Діалогові програми в середовищі Turbo Pascal.»
Скрайб-презентація до уроку "Алгоритмічна конструкція розгалуження".
Sway презентація "Істинні та хибні висловлювання".
Колективне навчання в соціальних мережах
Сучасний Інтернет можна схарактеризувати як нове функціональне середовище для поширення знань, вільного спілкування та обміну соціально значущою інформацією. Інтернет об’єднує користувачів незалежно від їх національності, віросповідання, віку, громадянства, культурного рівня, політичних уподобань тощо. В останні роки найбільш примітним явищем в Інтернеті є активне створення й поширення соціальних мереж.
Соціальні мережі (Facebook, Twittter, Вконтакте, LinkedIn) стають все більш популярними серед молоді та розглядаються педагогами як інструмент формування пізнавальної активності студентів через колективну діяльність. Спілкування в соціальній мережі підштовхує людей до участі в спільній діяльності, допомагає взаємодіяти між собою, задаючи прості правила такої взаємодії.
Колективна діяльність в соціальних мережах суттєво розвиває вміння учнів формулювати запитання і відповіді, шукати аргументацію і джерела рішень, будувати і перевіряти гіпотези, а також сприяє формуванню вмінь ділового спілкування. У процесі організації спільної діяльності школярів у соціальній мережі роль педагога зводиться до того, що він ставить навчальне завдання, коригує та контролює інформаційну базу, використовувану учнями для виконання завдання, допомагає відстежувати напрями діяльності один одного, створює позитивний психологічний клімат. Таким чином, соціальні мережі в наш час є частиною іноваційних педагогічних технологій та відіграють важливу роль в навчальному процесі.